KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11445222
nr 1144 5222
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Akvarell, Robert Högfeldt (1894-1986), "Flöjtisten", signerad, 19x26
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2017
kl 18:21:27
20/11 17:12:04
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt